اقامتگاه سنتی خانه صفا
ایران ، آران و بیدگل ، آران و بیدگل میدان امام خمینی (ره) خیابان سید الشهدا (ع)
Khane safa treditional accommodation
Aran and Bidgol Square Imam Khomeini . Sayyid al-Shohada

اقامتگاه سنتی خانه صفا - قدمت خانه صفا حدود 350 سال مربوط به دوران صفویه است که در دوران زندیه به دلیل زلزله قسمت بزرگی از خانه خراب شد و در زمان قاجار این خانه را دوباره بازسازی کردند و در این خانه تجارت پارچه را احیا کردند. در آبان ماه سال 1393 این خانه بازسازی و مجموعه اقامتی تاریخی بنی طبا تشکیل داده شد. اقامتگاه بوم گردی خانه صفا دارای 2 فاز می باشد که فاز یک آماده و دارای 7 باب اتاق سنتی می باشد و فاز دو در حال بازسازی می باشد. هتل دارای دو طبقه منفی و یک طبقه همکف می باشد.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR

اقامتگاه سنتی باغ بهشت
ایران ، رامسر ، خیابان میرزا کوچک خان ، جنت رودبار ، روستای سده
Bagh behesht traditional accommodation
Mirza Kuchak Khan street, Janat Rudbar, village of Sadeh

اقامتگاه سنتی باغ بهشت - ین خانه بومی دارای 2 طبقه و دو واحد دو خوابه می باشد که تمامی امکانات مورد نیاز برای اقامت مسافران از جمله سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه ، تلویزیون و میز نهارخوری در آنها مهیا شده است. از دیگر امکانات و خدمات این اقامتگاه می توان به پارکینگ ، اینترنت ، راهنمای تور ، بالکن وآلاچیق اشاره کرد. طبقه بالا کاملا سنتی ست و بالکن بزرگ تری با چشم انداز بسیار زیبا رو به طبیعت سرسبز روستا دارد. طبقه پایین هم مبله می باشد ، اما هر دو واحد به صورت کف خواب هستند. سیستم گرمایشی این خانه بومی بخاری نفتی است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1300000

اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس
ایران ، جزیره قشم ، 55 کیلومتری مرکز شهر ، خیابان ساحلی جنوبی ، نرسیده به فرودگاه
Fardis coastal traditional accommodation
South Coast Street, not reaching the airport

اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس - اتاق های این بوم گردی که همگی مطابق با معماری جنوب کشور با طرح خانه های کپری با سقف هایی گنبدی ساخته شده اند ، در کنار هم در فاصله 60 متری دریای نیلگون خلیج فارس قرار گرفته اند . رستوران محلی فردیس با سرو غذاهای بومی و سنتی خوشمزه ترین قسمت اقامت در این بوم گردی می باشد . علاوه بر آن زمین والیبال ساحلی ، ماهیگیری و صید خرچنگ به روش محلی ها و ساحلی امن و تمیز برای شنا و شن بازی از سرگرمی هاییست که میتوانید با اقامت در فردیس از انجام آنها لذت ببرید .

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1700000

اقامتگاه سنتی جنت
ایران ، رامسر ، روستای جنت رودبار ، کوچه بهار
Janat traditional accommodation
Jannat Rudbar Village, Bahar Alley

اقامتگاه سنتی جنت - اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر دارای 5 واحد اقامتی است. این اقامتگاه در روستای ییلاقی جنت رودبار و با فاصله 60 کیلومتری از شهر رامسر واقع است. اقامتگاه جنت شامل دو ساختمان یک طبقه است که ساختمان ها در فاصله 20 متری از یکدیگر در محوطه قرار دارند. ساختمان شماره 1 با قدمت بیش از 30 سال ، در سال 1392 بازسازی شد و اکنون دارای 2 واحد اقامتی است. ساختمان شماره 2 اقامتگاه جنت رامسر نیز دارای 3 واحد اقامتی است که در سال 1396 به بهره برداری رسیده اند. پراکندگی واحدها در طبقات همکف و اول هر دو ساختمان می باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1000000

اقامتگاه سنتی ماه تی تی
ایران ، رامسر ، روستای جنت رودبار ، انتهای بازار
Mah titi traditional accommodation
Janet Roudbar village, the end of the market

اقامتگاه سنتی ماه تی تی - اقامتگاه بوم گردی ماه تی تی رامسر خانه ای با قدمت بیش از 30 سال است که در اردیبهشت ماه سال 1397 مرمت و به بهره برداری رسید. این اقامتگاه در روستای باصفای جنت رودبار و در فاصله 56 کیلومتری از شهر رامسر واقع است و با قرارگیری در نزدیکی رودخانه ای که در دل طبیعت جاری است ، چشم اندازی رویایی رو به تمام زیبایی های شمال را به مهمانان هدیه می دهد. فاصله این اقامتگاه تا جنگل دالخانی ، از مناطق گردشگری این ناحیه ، حدود 26 کیلومتر می باشد.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 2300000

اقامتگاه سنتی ناخدا امینی
ایران ، جزیره قشم ، روستای طبل ، جنب مسجد اصلاح
Nakhoda amini traditional accommodation
The Drum Village, next to the Mashhad Mosallah

اقامتگاه سنتی ناخدا امینی - اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی قشم در روستای طبل واقع شده است. اگر قصد سفر به جزیره دلفین ها را دارید و علاقمند به اقامت در خانه های محلی و سنتی نیز هستید ، اقامتگاه بومگردی ناخدا امینی گزینه ای مناسب است. خانه ناخدا امینی برای پذیرایی از گردشگران از سه حیاط مجاور هم تشکیل شده است که حیاط اصلی اقامتگاه دارای 14 باب اتاق و دو حیاط دیگر دارای مجموعا 6 باب اتاق هستند که این اتاق ها در محوطه کنار یکدیگر واقع شده اند.

Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 600000

اقامتگاه سنتی تاخره
ایران ، جزیره قشم ، روستای سهیلی ، 4 کیلومتری جنگل های حرا ، میدان ماهی
Taakhere traditional accommodation
Soiyli village, 4 km from Hara forests, fish field

اقامتگاه سنتی تاخره - اقامتگاه بوم گردی تاخره قشم در سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرد. این اقامتگاه دارای 5 باب اتاق است که اتاق ها در طبقه همکف واقع شده اند. از نظر موقعیت مکانی ، اقامتگاه تاخره قشم در روستای سهیلی واقع است و فاصله آن تا مرکز شهر قشم ، حدود 61 کیلومتر می باشد. از جاذبه های گردشگری روستای سهیلی قشم می توان به جنگل های حرا اشاره کرد که مهمانان با طی کردن مسافت 4 کیلومتر از اقامتگاه ، می توانند به این جنگل ها دسترسی داشته باشند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1200000

اقامتگاه سنتی خانه دوست
ایران ، جزیره قشم ، شهر سوزا ، میدان بادگیر
Khaane doost traditional accommodatin
City of Souza, field of badgir

اقامتگاه سنتی خانه دوست - . اقامتگاه بوم گردی خانه دوست در طبقه ای همکف و با 10 باب اتاق تعبیه شده است که تمامی اتاق ها دارای سبکی سنتی و معماری متناسب با اقلیم مردمان خونگرم قشم می باشند. اقامتگاه سنتی خانه دوست به سبب قرار گیری در شهر سوزا دسترسی به اماکن دیدنی بسیاری را با فاصله ی کوتاه تری نسبت به قشم فراهم می سازد و دسترسی به ساحل دریا و تماشای آب های نیلگون خلیج فارس با فاصله ی 700 متر میسر می باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1000000

اقامتگاه سنتی خونه خورشید
ایران ، تنکابن ، سلیمان آباد ، روستای جل چلاسر
Khoone khorshid traditional accommodation
Solomonabad, village of Jal Chalersar

اقامتگاه سنتی خونه خورشید - گردشگران می توانند با سفر به این بوم گردی از مزارع چای و مرکبات که در اطراف خانه بومی قرار دارند بازدید نمایند همچنین می توانند از جاذبه های طبیعی و گردشگری مثل آبشار تودارک و جنگل های دوهزار دیدن فرمایند و با گشت گذار محلی و پیاده روی در طبیعت روستا از مناظر زیبا لذت ببرند.این بوم گردی مجهز به اینترنت ، پارکینگ وسرویس بهداشتی اختصاصی می باشد و امکان سرو انواع غذاهای محلی برای مهمانان وجود دارد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 3000000

اقامتگاه سنتی خونه مادرجون
ایران ، تنکابن ، روستای چالکش ، خیابان عارف ، کوچه بهار 9
Madarjoon traditional accommodation
Chalkeks Village, Aref Street, Spring 9

اقامتگاه سنتی خونه مادرجون - سبک معماری این اقامتگاه از نوع خانه های ایوان دار با سقف شیبدار پوشیده از لت و نمای کاهگلی می باشد که بر روی تپه ای مشرف به منطقه واقع گردیده است.در طول اقامت در این خانه می توان استفاده از باغ سبزیجات متنوع و تازه ، درختکاری ، ماهی گیری در برکه ، استفاده از تنور و کلچال و آذرگاه جهت تهیه نان های محلی در کنار سرگرمی هایی نظیر دارت ، شطرنج ، انجام بازی های محلی ، جنگل نوردی و … را تجربه کرد.

Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1400000

اقامتگاه سنتی نسا
ایران ، تنکابن ، 48 کیلومتر بعد از تنکابن ، انتهای جاده سه هزار ، روستای یوج
Nesa traditional accommodation
48 km from Tonekabon, the end of the road of three thousand

اقامتگاه سنتی نسا - اقامتگاه بوم گردی نسا تنکابن دارای قدمت بیش از 50 سال است. این اقامتگاه در سال 1395 مرمت و به بهره برداری رسید. اقامتگاه نسا تنکابن دارای یک طبقه و 2 باب اتاق سنتی ، متناسب با فرهنگ مردم مازندران است که این اتاق ها در طبقه اول واقع شده اند. از نظر موقعیت مکانی ، اقامتگاه بوم گردی نساء در روستای یوج ، از توابع مازندران قرار دارد که فاصله آن تا شهر تنکابن حدود 48 کیلومتر می باشد.

Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1350000

اقامتگاه سنتی کیان
ایران ، مهریز ، خیابان مصطفی خمینی ، کوچه فتحی ، پلاک 2
Kian traditional accommodation
Mostafa Khomeini Street, Fathi Alley, No. 2

اقامتگاه سنتی کیان - این اقامتگاه خانه ای باستانی است که قدمت آن به بیش از 100 سال پیش باز می گردد. در سال 1392 اقدام به بازسازی خانه سنتی کیان مهریز شد و در فروردین ماه سال 1396 به عنوان اقامتگاه بوم گردی فعالیت خود را آغاز کرد. اقامتگاه بوم گردی خانه سنتی کیان مهریز در فاصله 45 کیلومتری از شهر یزد واقع است و دسترسی مهمانان به شهر یزد نیز امکان پذیر است.

Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1400000

اقامتگاه سنتی کلچال
ایران ، تنکابن ، ابتدای جاده دو هزار ، خیابان شهید ارسلان گلیج ، روستای گاوپشته
Kolachal traditional accommodation
Beginning of two thousand road, Shahid Arsalan Gilij Street

اقامتگاه سنتی کلچال - اقامتگاه بوم گردی کلچال تنکابن سال 1395 در میانه ی کوه ها و جنگل های سرسبز شمال کشور و در روستای خوش آب و هوا و بکر گاوپشته به بهره برداری رسید. اقامتگاه کلچال شامل 7 باب اتاق می‌شود که برخی از این اتاق ها قدمت 60 ساله دارند و دارای ایوان و ساختار کاهگلی هستند ، برخی دیگر از این اتاق ها نیز خانه های چوبی با سقف های شیب دار می‌باشند که در سال 1396 و با معماری سنتی بنا شدند.

Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1200000

اقامتگاه سنتی ماه بی بی
ایران ، اردکان ، خیابان طالقانی ، خیابان میرداماد ، بافت تاریخی
Mahbibi traditional accommodation
Taleghani Street, Mirdamad Street, historical texture

اقامتگاه سنتی ماه بی بی - اقامتگاه ماه بی بی اردکان که به سبک سنتی طراحی شده است ، علاقه مندان زیادی را به این سبک معماری به خود جذب کرده است. هتل ماه بی بی اردکان در بافت تاریخی این شهر واقع است و دسترسی آسانی به نقاط مختلف شهر دارد. خانه سنتی ماه بی بی اردکان دارای یک بادگیر و پایاب متصل به قنات است که از مزایای این اقامتگاه به شمار می آید. اقامتگاه ماه بی بی با قدمت بیش از 300 سال ، پذیرای گردشگران می باشد.

Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 900000

اقامتگاه سنتی سرای جهانگرد
ایران ، مهریز ، مزویر آباد ، سه راه سنگ تراشی ، کوچه سردر
Saraye jahangard traditional accommodation
Mazurabad, Three ways of masonry, Lighthouse

اقامتگاه سنتی سرای جهانگرد - این اقامتگاه به سبک سنتی بنا شده و طراحی آن از معماری دوران قاجار الگو برداری شده است. اقامتگاه سرای جهانگرد دارای طبقات همکف و زیرزمین است و با برخورداری از 14 باب اتاق ، میزبان مهمانان گرامی است. قرارگیری اقامتگاه سرای جهانگرد مهریز در محله مزویر آباد ، موجب دسترسی گردشگران به باغ پهلوان پور می شود.

Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 2400000

اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان
ایران ، اردکان ، عقدا ، جنب مسجد جامع عقدا
Anar Aghda traditional accommodation
Aqda, next to the mosque of Aghda

اقامتگاه سنتی انار عقدا اردکان - اقامتگاه بوم گردی انار عقدا در نوروز سال 1396 پس از انجام عملیات مرمت و بازسازی فعالیت خود را آغاز کرد. از لحاظ موقعیت مکانی ، اقامتگاه انار در بخش عقدا و در فاصله 35 کیلومتری از شهر اردکان واقع است. همچنین فاصله اقامتگاه بوم گردی انار تا شهر یزد نیز حدود 90 کیلومتر است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 870000

اقامتگاه سنتی طارونه
ایران ، یزد ، چهارراه بعثت ، ابتدای خیابان سید گل سرخ ، کوچه هفتم
Taroone traditional accommodation
Besat Crossroads, Seyed Rose Avenue, Seventh

اقامتگاه سنتی طارونه - اقامتگاه بوم گردی طارونه یزد از بناهای دوران زندیه می باشد که با نام خانه گیوه چی نیز معروف است ، این بنا پس از مرمت در سال 1397 به عنوان اقامتگاه بومگردی فعالیت خود را آغاز نمود. اقامتگاه طارونه دارای 10 باب اتاق است که در زیرزمین ، طبقه همکف و طبقه اول واقع شده اند. معماری سنتی دوران های گذشته مردمان خونگرم یزد در دیوارهای کاهگلی ، درهای قدیمی و چوبی ، سقف های گنبدی شکل و سبک چیدمان اتاق ها کاملا مشهود است.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1000000

اقامتگاه سنتی سرای کهن یزد
ایران ، یزد ، خیابان امام خمینی ، بین چهارراه مسجد جامع و سه راه فهادان
Saraye kohan traditional accommodation
Imam Khomeini Street , three ways of Fahadan

اقامتگاه سنتی سرای کهن یزد - اقامتگاه بوم گردی سرای کهن یزد خانه ای بازمانده از دوران قاجار است که در سال 1389 با حفظ معماری سنتی مرمت شد. این اقامتگاه دارای 9 باب اتاق است که با امکانات مناسب در اختیار گردشگران قرار گرفته است. هتل سنتی سرای کهن یزد که در گذشته خانه قیصری ها نام داشته ، در خیابان امام خمینی واقع است. دسترسی آسان اقامتگاه سرای کهن به زندان اسکندر ، بقعه دوازده امام و دیگر اماکن گردشگری شهر یزد ، از مزایای اقامت در این اقامتگاه به شمار می آید. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هس

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 2400000

اقامتگاه سنتی شبستان
ایران ، اردکان ، خیابان شهید قانعی (سینا) ، رو به روی آسیاب دژگ
Shabesten traditional accommodation
Shahid Ghani (Sina) Street, facing the Dezhg mill

اقامتگاه سنتی شبستان - قامتگاه شبستان اردکان دارای 6 باب اتاق است که این اتاق ها حیاط با صفای این مجموعه را احاطه کرده اند. موقعیت مکانی مناسب اقامتگاه بوم گردی شبستان اردکان ، امکان بازدید مهمانان گرامی را از بافت تاریخی و دیگر جاذبه های گردشگری این شهر فراهم ساخته است. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند ، می توانند در این اقامتگاه طعم زندگی به سبک سنتی را تجربه کنند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1000000

اقامتگاه بوم گردی آریو
ایران ، اصفهان ، خیابان جهاد ، کوچه هادی زاده ، بن بست آسیاب
Ariyo traditional accommodation
Jihad Street, Hadizadeh Alley, Mill Mill

اقامتگاه بوم گردی آریو - معماری ساختمان اقامتگاه بومگردی مربوط به دوره پهلوی است و شامل حیاط اصلی ، ایوان ، اتاق ها و حیاط خلوت می باشد. حیاط اصلی اقامتگاه بوم گردی آریو با 250 متر مربع مساحت ، دارای فضای زیبا و قدیمی است که با وجود تخت های سنتی و حوض آب ، فضایی خاطره انگیزی ایجاد کرده است. حیاط اصلی با چند پله به ایوان متصل شده است و تعداد 7 باب اتاق و کافی شاپ اقامتگاه آریو روی ایوان قرار گرفته اند.

Free Wifi
Breakfast Included
قیمت اتاق هر شب از

IRR 1900000

123
ecotourism